Magazín Business Leaders

Tištěný magazín Business Leaders vychází jako dvouměsíčník a je nadupaný podnikatelskými příběhy, které vás doslova vtáhnou do děje.

Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj!

Aktuální vydání 5/2019

Vyšlo 30. 10. 2019

Objednat

Říjnové vydání tištěného magazínu je zaměřené na podnikání Čechů, kteří uspěli za hranicemi. Píšeme o jejich zkušenostech, příbězích, kariéře. Třeba o třech holkách, které se jednoho dne rozhodly otevřít si hotel na Srí Lance. Nebo o chlapíkovi, který vede surfovou školu. Dozvíte se také, jak uspět ve světě jako start-up a v jakých městech je nejlepší s tím začít, protože tam vláda podporuje mladé podnikatele. V novém čísle pak tradičně najdete i tipy přímo od profíků z oboru: poradí, jak dobře napsat marketingový plán, nebo co všechno můžete vyžadovat, když chcete podnikat v rámci Evropské unie.

Minulé vydání 4/2019

Vyšlo 30. 8. 2019

Objednat

S téměř 42 tisíci internetovými obchody se Česko řadí mezi světové e-shopové velmoci. Zdálo by se, že stačí založit web, naklikat pár pípísíček a nebudete stíhat objednávky. Jenže trh je přesycený a mezi konkurencí je stále těžší uspět. Kde vězí nevyužitý potenciál? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj! Zakladatelka Queens o svých začátcích. CEO Sika o přechodu tradičního brandu na on-line prodej. Příběh majitelů Kytary.cz. Srovnání e-shop platforem, nezbytné právní náležitosti i pojednání o cenotvorbě a automatizaci. Nový BL v novém designu vyšel 30. srpna.

x

Elektronickou verzi Business Leaders ke čtení na mobilech a tabletech si můžete stáhnout v mobilní aplikaci Firstclass.cz, která je dostupná pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Dotazy ohledně doručení vašeho výtisku směřujte prosím na predplatne@businessleaders.cz