FC Speciál 2019

Vánoční speciál magazínu FC

Datum vydání: 31. října 2019

Objednat

Vážení čtenáři,
to, že neexistuje ráj na Zemi, neznamená, že nemůže existovat v lidském srdci. Tomuto naprosto věřím, a i proto jsem tomuto tématu věnoval rozšířený Vánoční Speciál.
Vím, že je mnoho módních a moderních věcí, které druhý snad i očekává pod vánočním stromečkem, ale když se já zamýšlím nad tím, co nejbližším lidem darovat, přál bych si, aby jim to dalo klid, štěstí, vyrovnanost do těžkých dnů, které vždy v průběhu dalšího roku přijdou. Proto jsem se rozhodl sepsat ty myšlenky, příběhy a inspirace, které pak obdarovaný najde nejen na Štědrý den, ale i kdykoli později na svém místě – svázané do více než stovky stran, dělených přehledně do oblastí, kterými právě prochází.

Letošní Speciál je jiný v tom, že je plný malých krátkých příběhů k zamyšlení – bajek i životních situací velkých lidí nebo filozofií vychovatelů nejmoudřejších panovníků. Jsou v něm i dopisy mých malých čtenářů s velkým srdcem, kteří dávají jiný pohled na život a především na hodnoty, jež dnes tolik zůstávají stranou zájmu. Jako je: být více s dětmi, porozumět jim, netrápit se, protože pak se trápí i ony.

Vím, že je do Vánoc ještě spousta času, ale pokud přemýšlíte, co neobvyklého darovat lidem svého srdce, a jste ochotni pro ně oželet dvě stokoruny, věřím, že svého kroku nebudete litovat. Pomůže to těm, kteří jsou přetížení v práci, kteří se trápí pro nedostatek času na sebe i druhé, kteří potřebují v životě povzbudit, kteří procházejí náročnými výzvami; prostě které potěší zvláštní dimenze, do níž mohou utéct a nabít si baterie. Protože – jak věřím – to, že neexistuje ráj na Zemi, neznamená, že nemůže existovat v lidském srdci.

Vánoční Speciál má velikost 26 x 20 cm. Přijde Vám doporučeně na Vaši adresu. Stačí si ho objednat. A pak už jen položit pod stromeček.
Kéž by pomohl pokaždé, kdy ho Váš obdarovaný otevře. A kdy si vzpomene, že Vy jste tím, komu na jeho spokojenosti záleží.

Speciál vydáváme každoročně nad rámec předplatného magazínu FC.

Dotazy ohledně doručení Vašeho osobního výtisku směřujte prosím na magaziny@firstclass.cz