SPOUŠTÍME FC PREMIUM

Na základě podnětů od Vás, čtenářů, jsme se rozhodli spustit FC PREMIUM, které kompletně nahradí předplatné, jak ho teď znáte.

Jedná se o rozšíření FC Klubu, členského konceptu, který jsme spustili minulý rok.

 

FC KLUB v současnosti zahrnuje:

 

přístup ke všem článkům na webu firstclass.cz, navíc bez reklam
 možnost účastnit se všech webinářů
 přístup ke kompletnímu archivu článků
 přístup do uzavřené skupiny na Facebook určené pro členy klubu.

 

FC PREMIUM je rozšířeno o:

 

 tištěný magazín FC do Vaší schránky
 přístup k archivu všech vydání magazínu FC v elektronické formě (připravujeme – plánované spuštění od 1.7.2020 včetně nové aplikace pro komfortní čtení magazínu)
 slevu na klubové akce a eventy.

 

Stávající předplatitelé získávají výhody FC PREMIUM po dobu trvání jejich předplatného.

 

CHCI SVÉ ČLENSTVÍ

 

 

 

 

Vydání 3/2020

Vyšlo 30. 5.

Objednat

JAK FUNGUJE PŘEDSTAVIVOST. Pronásledují Vás oslabující představy – žárlivost, úzkost, černé vize toho, co všechno špatného by se Vám mohlo přihodit? Anebo naopak – rádi byste využili svou představivost k posilujícím vizím – zlepšení svého života, kariéry, spokojenějšího vztahu?

Vyrovnáni s minulostí a se spraveným sebevědomím je čas začít tvořit lepší přítomnost. Využít nástroje, které nám dal život – vizualizaci, intuici, snění, ale také příznivá znamení a symboly kolem nás. Myslíte, že to bude ezoterické vydání? Ale vůbec ne. Vítejte ve své božské mysli!

Vydání 2/2020

Vyšlo 30. 3.

Objednat

JAK ZVEDAT SEBEVĚDOMÍ. Máte cíl, ale nevydržíte za ním jít? Nevíte, která z cest je správná? Máte úzkost z chyb, cítíte se někdy ztracení, protože Vám nikdo nedal k životu návod? Nevidíte nic, čeho byste se mohli podržet, čím se nechat vést? A pokud k Vám někdo nebo něco promlouvá, jen odrazujícím hlasem? Metody sebenalézání, sebepřijímání, sebeposouvání. Techniky Roberta Kiyosakiho (pro dospělé), Mariana Jelínka (pro děti), unikátní příběhy a konkrétní pomůcky v jedinečném seberozvojovém vydání, které má formu pracovního magazínu – obsahuje návodné sebekoučovací listy pro dokumentování svých pokroků. V trafikách nelze sehnat.

Objednávka předplatného

Vyberte typ předplatného

Zvolte prosím jednu z možností:
Vyberte délku předplatného
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Vyberte první číslo
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Vyplňte informace o Vás
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:

Magazín posíláme pouze do České republiky

Potvrdit
Vyberte platební metodu
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Online platební kartou
Bankovním převodem
Rychlým převodem
Potvrďte souhlas s obchodními podmínkami
Změnit

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s Informací o zpracování osobních údajů.

Rekapitulace

V čem je jiný FC než FirstClass.cz

  1. Koučovací styl. Magazín je tvořen pro efektivní zlepšování čtenáře, dlouhodobou změnu jeho návyků a postojů. Proto vychází každé dva měsíce, šestkrát do roka. “Pokud chcete něco v životě změnit, není důležité to, co uděláte jednou za čas, ale co se naučíte dělat pravidelně.”
  2. Hlavně myšlení. Magazín se zabývá všeobecným rozvojem čtenáře, napříč vztahy, pracovní seberealizací, zdravím, duchovním životem. Štěstí a úspěch v mnoha podobách. Nejen problematika partnerství.
  3. Omezená kapacita. Jednou vyprodané vydání se nedotiskává. Zbývající starší výtisky jsou už pouze zde, jinak už nejsou dostupné.

Dotazy ohledně doručení vašeho výtisku směřujte prosím na magaziny@firstclass.cz