Magazín FC

Jedno téma, sto stran, osobní rozvoj každé dva měsíce. K nesehnání v trafikách, zasíláno přímo do rukou. Nesněte o změně, pracujte na ní.

Aktuální vydání 6/2019

Vyšlo 30. 11.

Objednat

JAK VYCHOVAT SILNÉHO ČLOVĚKA. Vydání nejen o výchově, ale i sebevýchově. Jak být pozitivním příkladem v dnešní složité době, kdy je tak snadné komukoli ublížit, srazit sebevědomí, snížit sebedůvěru, a to nejen na sociálních sítích. Jak pomoci dětem odstranit jejich „sabotéry“ z hlavy. Jak v nich pěstovat sílu. Unikátní vydání, plné pohádek, bajek a naučných legend, kterým by mělo porozumět nejen dítě, ale hlavně dospělý. Opět obsahuje pracovní listy pro průběžnou práci na sobě.

Příští vydání 1/2020

Vychází 30. 1.

Objednat

JAK POSTAVIT MOST PŘES MINULOST. Snažíte se o opětovný rozjezd vztahu? O nový restart života po bolestivém rozchodu? Chcete poznat způsob, se vyrovnat s křivdou, zradou nebo vlastní chybou, která deptá Vaši přítomnost? Máte minulost pořád ve své hlavě? Tak se pojďte hnout z místa. Toto vydání nabízí více než 100 stran čtení o překonávání minulosti ve vztazích všeho druhu, včetně vztahu k sobě. Zarezlé vzorce chování, citové závislosti i sebezlepšování v práci, to všechno v monotematickém koučovacím magazínu s mnoha inspiracemi, funkčními metodami a myšlenkami, které Vám pomohou změnit život.

Elektronickou verzi FC ke čtení na mobilech a tabletech si můžete stáhnout v mobilní aplikaci, která je dostupná pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Vyberte typ předplatného

Zvolte prosím jednu z možností:

Tištěné
299 Kč

Vyberte délku předplatného
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
599 Kč
Tištěné předplatné FirstClass na rok
299 Kč
Tištěné předplatné FirstClass na 6 měsíců
Vyberte první číslo
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Vyplňte informace o Vás
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:

Magazín posíláme pouze do České republiky

Potvrdit
Vyberte platební metodu
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Online platební kartou
Bankovním převodem
Rychlým převodem
Potvrďte souhlas s obchodními podmínkami
Změnit

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s Informací o zpracování osobních údajů.

Rekapitulace

V čem je jiný FC než FirstClass.cz

  1. Koučovací styl. Magazín je tvořen pro efektivní zlepšování čtenáře, dlouhodobou změnu jeho návyků a postojů. Proto vychází každé dva měsíce, šestkrát do roka. “Pokud chcete něco v životě změnit, není důležité to, co uděláte jednou za čas, ale co se naučíte dělat pravidelně.”
  2. Hlavně myšlení. Magazín se zabývá všeobecným rozvojem čtenáře, napříč vztahy, pracovní seberealizací, zdravím, duchovním životem. Štěstí a úspěch v mnoha podobách. Nejen problematika partnerství.
  3. Omezená kapacita. Jednou vyprodané vydání se nedotiskává. Zbývající starší výtisky jsou už pouze zde, jinak už nejsou dostupné.

Dotazy ohledně doručení vašeho výtisku směřujte prosím na magaziny@firstclass.cz