Magazín FC

Jedno téma, sto stran, osobní rozvoj každé dva měsíce. K nesehnání v trafikách, zasíláno přímo do rukou. Nesněte o změně, pracujte na ní.

Aktuální vydání 5/2019

Vyšlo 30. 9.

Objednat

JAK VYPNOUT SABOTÉRY V HLAVĚ. Už malé dítě ví, jak si čistit zuby, provést první pomoc. O fyzickém zdraví ví hodně. Ale psychice neumí pomoci. Ani dospělí neznají základy duševní hygieny, přitom tělo a nitro jsou spojené nádoby. Jak se naučit pracovat s manipulátory venku i ve vlastní hlavě? Jak vidět pozitivní východisko i v mezních těžkostech? Jak být bez ohledu na vnější svět uvnitř nejbohatšími lidmi?

Příští vydání 6/2019

Vychází 30. 11.

Objednat

JAK VYCHOVAT SILNÉHO ČLOVĚKA. Navazující vydání, zaměřené na budování a rozvíjení síly tentokrát v dětech. Jak na ně nepřenášet vlastní slabosti, jak využít novou roli k vlastnímu zdokonalení, jak se stát pozitivním příkladem pro tvorečka, který bude prodloužením našeho života, ale bude chtít být po svém šťastný, dobrý a naplněný? Vydání, které je možné číst spolu s dětmi, postavené na legendách, pohádkách a doporučeních, které představují výchovu nejen dětí, ale i nás dospělých. Pouze pro předplatitele.

x

Elektronickou verzi FC ke čtení na mobilech a tabletech si můžete stáhnout v mobilní aplikaci, která je dostupná pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.

Objednávka předplatného

Vyberte typ předplatného

Zvolte prosím jednu z možností:

Kombinované
299 Kč
Mobilní verze ZDARMA

Mobilní
239 Kč

Tištěné
299 Kč

Vyberte délku předplatného
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
599 Kč
1 rok
Kombinované předplatné FirstClass
299 Kč
6 měsíců
Kombinované předplatné FirstClass
469 Kč
Mobilní předplatné Firstclass na 1 rok
239 Kč
Mobilní předplatné Firstclass na 6 měsíců
599 Kč
Tištěné předplatné FirstClass na rok
299 Kč
Tištěné předplatné FirstClass na 6 měsíců
Vyberte první číslo
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Vyplňte informace o Vás
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:

Magazín posíláme pouze do České republiky

Potvrdit
Vyberte platební metodu
Změnit
Zvolte prosím jednu z možností:
Online platební kartou
Bankovním převodem
Rychlým převodem
Potvrďte souhlas s obchodními podmínkami
Změnit

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s Informací o zpracování osobních údajů.

Rekapitulace

V čem je jiný FC než FirstClass.cz

  1. Koučovací styl. Magazín je tvořen pro efektivní zlepšování čtenáře, dlouhodobou změnu jeho návyků a postojů. Proto vychází každé dva měsíce, šestkrát do roka. “Pokud chcete něco v životě změnit, není důležité to, co uděláte jednou za čas, ale co se naučíte dělat pravidelně.”
  2. Hlavně myšlení. Magazín se zabývá všeobecným rozvojem čtenáře, napříč vztahy, pracovní seberealizací, zdravím, duchovním životem. Štěstí a úspěch v mnoha podobách. Nejen problematika partnerství.
  3. Omezená kapacita. Jednou vyprodané vydání se nedotiskává. Zbývající starší výtisky jsou už pouze zde, jinak už nejsou dostupné.

Dotazy ohledně doručení vašeho výtisku směřujte prosím na magaziny@firstclass.cz